Referencje

TP ELBUD
 

„Elektroskandia Polska jest firmą, z którą współpracujemy już od ponad 8 lat. Dotychczasowa współpraca, która wykracza poza umowne ramy, układa się bardzo dobrze. Na specjalną uwagę zasługuje rzetelność firmy oraz terminowość w realizacji dostaw. Elektroskandia Polska doskonale rozumie potrzeby klienta i w sposób elastyczny potrafi dostosować się do zmian, zarówno w dostawach, jak i terminach płatności. Ponadto firma posiada przewagę cenową, co pozwala nam polecać Elektroskandia Polska jako dobrego i solidnego partnera w realizacji zadań inwestycyjnych.”

 

Tadeusz Pocałuń
Prezes Zarządu


 
ELEKTROMONTAŻ POZNAŃ
 

“Elektroskandia Polska od długiego czasu należy do naszych czołowych partnerów handlowych. Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej współpracy, przebiega ona pozytywnie, zwłaszcza w grupie kabli i przewodów - dostawy są realizowane terminowo, zgodnie z ustaleniami w zamówieniu lub umowie. Dostawca w zadowalający sposób reaguje na uwagi klienta, służy wsparciem, oferuje warunki handlowe na dobrym poziomie.”

 

Roman Przybył
Wiceprezes Zarządu


SIEMENS
 

"Nasza długoletnia współpraca z firmą Elektroskandia Polska pozwala rekomendować ją jako solidnego partnera w interesach. Profesjonalizm, terminowość dostaw oraz konkurencyjne ceny są niewątpliwie atutami tej firmy. Bardzo cenimy zaangażowanie pracowników oraz wysoką jakość oferowanych produktów. Niewątpliwie atutem Elektroskandia Polska jest duża rozpiętość sieci sprzedaży. Pozwala to na swobodny zakup potrzebnych materiałów niezależnie od miejsca, w którym przeprowadzana jest inwestycja. Dotychczasową współpracę z Elektroskandia Polska oceniamy jako bardzo dobrą.”

 

Paweł Budkowski
Dyrektor ds. Serwisu i Realizacji

Jens-Uwe Harder
Dyrektor Finansowy Branży


ELPROTECH
 

“PUP Elprotech sp. z o.o. w Komornikach od ponad 15-tu lat współpracuje z Elektroskandia Polska S.A. Jako stały klient wysoko oceniamy działalność tej firmy. Nasza długoletnia współpraca z Elektroskandia Polska utwierdziła nas w przekonaniu, że jest to firma godna zaufania. Niewątpliwym atutem Elektroskandia Polska jest ogólnopolski zasięg działania, terminowość dostaw materiałów prosto na budowy, niezależnie od miejsca ich realizacji. Stwierdzamy fachowość, elastyczność i profesjonalne podejście w negocjacjach i rozmowach handlowych. Jakość oferowanych towarów, stosowane rabaty i konkurencyjne ceny to niewątpliwie atuty Elektroskandia Polska. Ponadto kompleksowa i sprawna obsługa związana z realizacją zamówień, duże zaangażowanie i fachowość pracowników skłoniły nas do zawarcia długoterminowej umowy handlowej. Dotychczasowa współpraca pozwala liczyć na firmę Elektroskandia Polska, która jest partnerem pewnym, niezawodnym i godnym zaufania. Z dużym przekonaniem rekomendujemy Elektroskandia Polska jako jednego z najlepszych dostawców zbranży elektrotechnicznej.”

 

Marian Wojciechowski
Prezes Zarządu


ELEKTROMONTAŻ RZESZÓW
 

“W imieniu firmy Elektromontaż Rzeszów S.A. pragnę wyrazić zadowolenie z dotychczasowej współpracy z firmą Elektroskandia Polska i polecić ją jako solidnego partnera handlowego. Firma Elektroskandia Polska jest jednym z największych dostawców naszej firmy. Wykonując wiele kontraktó na terenie całej Polski możemy zawsze liczyć na dostawy wysokiej klasy materiałów. Firma wykazuje się elastycznością i szybką reakcją przy realizacji najbardziej skomplikowanych dostaw. Ze wszystkich dostaw Elektroskandia Polska wywiązuje się bez zarzutu, wykonując je w sposób dobrze zorganizowany, z dotyrzymaniem ustalonych terminów. Odpowiednio przygotowana grupa doradców handlowych wykazujących się szeroką wiedzą techniczną zapewnia wysoki poziom obsługi. Biorąc pod uwagę powyższe spostrzeżenia, firmę Elektroskandia Polska możemy polecić jako solidnego, profesjonalnego i odpowiedzialnego partnera handlowego i dostawcę materiałów elektrotechnicznych.”

 

Wojciech Kosiński
Wiceprezes ds. technicznych

 

Plan podziału W.EG POLSKA Sp. z o.o.

2018-01-31

W związku z planowaną centralizacją funkcji właścicielskich i zarządczych spółek działających w Polsce w ramach Grupy W.EG Polska w załączeniu publikujemy plan podziału Elektroskandia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu oraz W.EG Polska...

...więcej

Plan podziału Elektroskandia Polska Sp. z o.o.

2018-01-31

W związku z planowaną centralizacją funkcji właścicielskich i zarządczych spółek działających w Polsce w ramach Grupy W.EG Polska w załączeniu publikujemy plan podziału Elektroskandia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu oraz W.EG Polska...

...więcej

Schneider ZELIO - Innowacje na każdym poziomie

Schneider ZELIO - Innowacje na każdym poziomie

2017-09-28

                  Schneider Electric wprowadził nową serię przekaźników Zelio, w skład której wchodzą przekaźniki elektromechaniczne, kontroli i monitorowania, czasowe...

...więcej

Energetab 2017

2017-08-23

Już niedługo 30 edycja targów enegretycznych Energetab w Bielsku Białej - wydarzenia, którego osobom z branży nie trzeba przedstawiać. My też tam będziemy- do zobaczenia!  

...więcej

Please wait...
Please wait...